Книжевно-музички настапи на „Креативни точки“

Вчеравечер во 19:00, се одржа централниот настан во склоп на манифестацијата „Креативни точки“, составен од книжевно-музички перформанси на младите македонски уметници.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *